Repliki broni historycznych

PHU Benefico - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | tel. +48 661 925 625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Aleprezent.com.pl to strona internetowa, która oferuje szeroki wybór replik broni palnej i nie tylko, które wykorzystywane były podczas słynnych bitew lub pojawiały się w filmach historycznych. Asortyment mieści w sobie wiele przedmiotów, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Dzięki temu prezentują wysoką jakość wykonania i bardzo dobrze wyglądają jako ozdoby lub na wystawie. W ofercie można znaleźć między innymi bagnety, colty, noże myśliwskie i wiele innych ciekawych artykułów. Sklep wysyła je na terenie całej Polski.

Bagnety

Bagnety wojskowe dostępne w sklepie Aleprezent.com.pl i pochodzą z różnych epok historycznych. Na stronie występują w rozmaitych wariantach, dzięki czemu kolekcjonerzy, pasjonaci historii i popkultury, mogą znaleźć przedmioty, które wzbudzą ich zainteresowanie. Sklep swoje repliki pozyskuje od renomowanych producentów, którzy tworzą je z dużą dokładnością i dbałością o detale. Bagnety dostępne w ofercie wykonane są porządnie z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ciekawie i estetycznie prezentują się jako nietuzinkowa ozdoba.

Oferta: http://aleprezent.com.pl/

Więcej informacji

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

infoaleprezent.com.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii: