Opieka dla osób starszych

Willa Wawerska - Wawerska 46C | 05-420 Józefów | woj. mazowieckie | tel. +48 609 492 009 | NIP: 952-213-10-42 | REGON: -

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Zdarza się, że osoba starsza potrzebuje ciągłej opieki, a rodzina nie jest w stanie jej takiej pomocy zapewnić. W takiej sytuacji warto zdecydować się na zapisanie jej do jak najlepszego domu seniora, którego kadra czuwa nad dobrem pensjonariuszy przez całą dobę. Jednym z takich ośrodków jest Willa Wawerska, znajdująca się w okolicach Warszawy. Dzięki temu, ze dom posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, także osoby poruszające się na wózkach mogą tam czuć się swobodnie. Ponadto, ośrodek posiada również piękny ogród.

Dom seniora - Józefów

Willa Wawerska to w pełni profesjonalny dom seniora w Józefowie, do którego bez problemu dojadą Państwo z Warszawy. Jest to niezwykle malownicza okolica - ośrodek znajduje się w otoczeniu lasów, co tworzy bardzo przyjemną atmosferę. Dla pensjonariuszy zostają przygotowane komfortowe i schludne pokoje, a także przestrzenie wspólne, takie jak kaplica czy jadalnia. Mają oni tam zapewnioną regularną opiekę lekarzy, rehabilitantów, a także, jeśli są religijni, duszpasterzy. Mogą też chodzić np. do pobliskiego kina lub kawiarni.

Oferta: Dom seniora Józefów

Więcej informacji

www.willakakolowa.pl

www.willakakolowa.pl

biurowillakakolowa.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii: