Tłumaczenia pisemne i ustne

MOTTO Katarzyna Jagła - Łacińska 2 | 01-451 Warszawa | woj. mazowieckie | tel. +48 224 099 770 | NIP: 527-214-98-07 | REGON: 015834860

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego tłumaczenia z języka francuskiego na polski lub drugą stronę, z pewnością warto zainteresować się ofertą Katarzyny Jagły. Jest to specjalistka z bogatym wykształceniem i doświadczeniem, która świadczy swoim klientom usługi na naprawdę wysokim poziomie. Podejmują z nią współpracę nawet takie instytucje, jak Ministerstwo Środowiska czy Ambasada Francji w Polsce. Zajmuje się zarówno przekładem pisemnym, jak i ustnym, świadcząc swoje usługi także np. na wydarzeniach biznesowych czy kulturalnych.

Tłumaczenia

Jedną z usług realizowanych przez Katarzynę Jagłę są tłumaczenia przysięgłe na francuski. Warszawa to lokalizacja jej biura, więc z tego miasta pozyskuje wielu klientów, lecz tak naprawdę przekład pisemny może ona wykonać również na odległość. Dysponuje ona szeroką gamą specjalizacji, w ramach których wykonuje tłumaczenia - jest to między innymi ekonomia, handel, prawo, Unia Europejska, kosmetologia, marketing i nie tylko. Z cennikiem i innymi szczegółami oferty można zapoznać się na stronie biura Katarzyny Jagły.

Oferta: Tłumaczenia przysięgłe francuski - Warszawa

Więcej informacji

fr24.com.pl

fr24.com.pl

frpost.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii: