Pyszna kawa

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | tel. +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Kawy rozpuszczalne, świeżo palone, z kolagenem, zielone i z dużą ilością kofeiny, takie produkty znajdują się w ofercie producenta MAXMIX z Radomia. Firma od kilku lat prowadzi również sklep internetowym, na którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji kaw, ich pochodzenia oraz nowości i promocje. Produkty oferowane przez specjalistów MAXMIX wyróżniają się wysoką jakością i różnorodnością. Są to naturalne kawy, których ziarna zawierają cenne właściwości lecznicze, a nawet wspomagające odchudzanie.

Najmocniejsza kawa świata

Miłośnicy kawy piją ją głównie ze względów smakowych oraz płynących z tego korzyści pobudzających. Mała czarna o poranku potrafi dać siły na cały dzień. Jednak przedsiębiorstwo MAXMIX przygotowało produkt, który daje podwójną dawkę energii. Jest to kawa Thunder dostępna w wersji rozpuszczalnej i świeżo palonych ziaren. Zawiera ona znacznie więcej kofeiny, niż inne kawy, dzięki czemu ma intensywny, głęboki smak i niesamowite działanie na organizm. Ziarna kawy Thunder sprowadzane są z krajów azjatyckich i Ameryki Południowej.

Oferta: Strona WWW

Więcej informacji

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h