Kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka Wałoszek–Stachowiak - Szkolna 1/207 | 61-832 Poznań | woj. wielkopolskie | tel. +48 503 597 874 | NIP: 697-208-99-47 | REGON: 301909915

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Osoby, które poszukują pomocy prawnej, świadczonej przez profesjonalistów, powinny z pewnością odwiedzić kancelarię adwokacką założoną przez mecenas Wałoszek-Stachowiak. Jest to miejsce, które specjalizuje się w doradztwie prawnym, ale świadczy także usługi związane z asystą przy analizowaniu urzędowej dokumentacji czy reprezentowaniem interesów klienta przed sądami. Posiada ona dwa oddziały, w zlokalizowanych w niewielkiej odległości od siebie Poznaniu oraz Kościanie, a dodatkowo obsługuje klientów online.

Pomoc prawna w Poznaniu i okolicach

Kancelaria zapewnia pomoc prawną osobom, które muszą mierzyć się z interpretacją przepisów, a także występuje w ich imieniu przed sądami oraz urzędami. Doświadczenie, które adwokat Wałoszek-Stachowiak zdobyła na przestrzeni lat, pozwala jej świadczyć profesjonalne oraz rzetelne usługi, które doceniane są przez jej klientów. Pomoc prawna może zostać udzielona w Poznaniu, w Kościanie lub drogą elektroniczną - za pomocą systemu znajdującego się na oficjalnej stronie internetowej kancelarii. Dziedziny prawa, w których specjalizuje się ten prawnik, znaleźć można w jej witrynie.

Oferta: Pomoc prawna w Poznaniu

Więcej informacji

onlineporadyprawne.pl

onlineporadyprawne.pl

biuroonlineporadyprawne.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii: