Firma przewozowa

Markrym przewóz osób - Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj. lubuskie | tel. +48 605 920 292 | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Markrym to firma przewozowa, która organizuje transport osób do różnych miejsc w Polsce oraz w Europie. Specjalizują się w transferach na lotniska, na przykład w Berlinie, wycieczkach do Szwajcarii oraz przewozie osób do pracy. Wszystkie z tych usług realizowane są przez licencjonowanych kierowców z doświadczeniem w swoim zawodzie. Doskonale znają najszybsze trasy, dlatego potrafią sprawnie dojechać w dane miejsce. Busy ośmioosobowe, którymi dysponuje firma, zapewniają natomiast bezpieczeństwo jazdy, ponieważ są regularnie sprawdzane oraz kontrolowane przed każdą podróżą.

Transfer na lotnisko

Transfer na lotnisko Berlin Brandenburg busem ośmioosobowym to jedna z usług oferowanych przez firmę Markrym. Organizuje ona przejazdy tego typu z wykorzystaniem nowoczesnych pojazdów, które zapewniają komfort podczas jazdy, dzięki wygodnym fotelom, dostępie do sieci WiFi oraz klimatyzacji. Podróżujący mogą liczyć na transport "od drzwi do drzwi" i bezpieczny przewóz ich bagaży. Kierowcy dbają o to, aby cały transfer był bezpieczny oraz sprawny tak, by klienci dotarli na miejsce w wyznaczonym czasie.

Oferta: http://przewozy.markrym.pl/

Więcej informacji

przewozy.markrym.pl

przewozy.markrym.pl

biuromarkrym.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii: