Przećwicz swoją wiedzę przed sesją

Invest Holding s.c. - Laskowice 29 | 82-550 Prabuty | woj. pomorskie | tel. +48 576 996 325 | NIP: 581-187-77-68 | REGON: 360400166

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych narzędzi, które pomogą Ci zdać z wynikiem pozytywnym egzamin na uprawnienia budowlane, powinieneś koniecznie zapoznać się z produktami przygotowanymi przez Invest Holding s.c. Specjalizacją firmy jest tworzenie oprogramowania oraz materiałów naukowych, które pomagają w przygotowaniu się do tego testu. W jej ofercie znalazł się program z pytaniami egzaminacyjnymi przystosowany na różne urządzenia, a także kompilacja aktów prawnych, które musi znać dogłębnie każdy kandydat.

Egzamin na uprawnienia budowlane

Egzamin na uprawnienia budowlane jest przeprowadzany przez Okręgowe Komisje Kwalifikacyjne dwa razy do roku, w sesji wiosennej oraz jesiennej. Aby zdobyć prawo do wykonania zawodu architekta, konstruktora lub kierownika budowa, należy zdać zarówno część pisemną, jak i ustną. Przygotowanie się do tego testu wymaga dużego nakładu pracy oraz systematyczności, a także doskonale opracowanych materiałów do nauki. Dzięki programom stworzonym przez firmę będziesz mógł szybko i efektywnie przygotować się do egzaminu.

Oferta: Strona internetowa

Więcej informacji

uprawnienia-budowlane.pl

uprawnienia-budowlane.pl

biurouprawnienia-budowlane.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii: