Natim - producent nakryć na stoły

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj. wielkopolskie | tel. +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Natim to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą świetnej jakości obrusów. Różnorodne propozycje firmy pozwolą na znalezienie nakrycia, które znakomicie będzie komponowało się z wybranym wnętrzem, a także będzie pasowało do danej uroczystości. W związku z tym, iż dzisiejsze meble dostępne są w wielu wymiarach, firma oprócz sprzedaży rozwiązań w najpopularniejszych rozmiarach, oferuje także produkty docięte na zamówienie. Z opcji tej będą szczególnie zadowolone osoby, które posiadają stoły w niestandardowych rozmiarach.

Zjawiskowe obrusy bożonarodzeniowe

W ofercie producenta znalazły się między innymi obrusy bożonarodzeniowe, które charakteryzują się estetycznymi zdobieniami. Wzory, które dominują na tych nakryciach to płatki śniegu, bombki czy choinki. Wprowadzą one świąteczną atmosferę do każdego wnętrza, w którym się znajdą. Warto zaznaczyć, że obrusy bożonarodzeniowe wykonywane są z poliestru pokrytego teflonem, który zapewnia im właściwości plamoodporne. Dzięki temu rozlany kompot czy barszcz będą mogły zostać zmyte ściereczką, bez zostawienia po sobie trwałej plamy.

Oferta: Zobacz

Więcej informacji

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii: