Wynajem sprzętu na imprezy

Foto Piksel - Sikorskiego 1/13 | 58-330 Jedlina-Zdrój | woj. dolnośląskie | tel. +48 570 349 349 | NIP: 886-296-89-33 | REGON: 362943037

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Foto Piksel to firma, która działa na obszarze Dolnego Śląska, między innymi w Kłodzku. Oferuje ona wynajem fotobudek na różne imprezy, wydarzenia oraz eventy, które doskonale wpisują się w uroczystości, na których planowana jest świetna zabawa. Firma dysponuje profesjonalnymi urządzeniami z aparatem, który wykonuje zdjęcia wysokiej jakości. Dzięki temu fotografie gości mogą się bardzo dobrze prezentować. Fotobudka przy każdym zleceniu obsługiwana jest przez asystenta, który pomaga robić zdjęcia gościom i zachęca ich do korzystania z tej opcji.

Fotobudka Kłodzko

Firma Foto Piksel wypożycza fotobudki na różne okazje. Są to urządzenia, które umożliwiają wykonanie zdjęcia i wydrukowanie go po około 15 sekundach. Jest to doskonała opcja na różne imprezy, jako atrakcja dla gości w każdym wieku. W pakiecie są również gadżety do zdjęć, takie jak peruki, okulary i czapki, które wzbogacają fotografie o zabawne elementy. Fotobudka obsługiwana jest przez specjalnego asystenta, który monitoruje pracę urządzenia oraz pomaga gościom wykonywać zdjęcia. Po imprezie, firma wysyła wszystkie wykonane podczas uroczystości fotografie do organizatorów. Wypożyczenie może odbywać się na terenie całego Dolnego Śląska, między innymi również w Kłodzku.

Oferta: www.fotopiksel.com.pl

Więcej informacji

fotopiksel.com.pl

fotopiksel.com.pl

biurofotopiksel.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h