Pokoje na wynajem

Apartamenty Silver Point - Pamiątkowa 2 | 61-001 Poznań | woj. wielkopolskie | tel. +48 534 846 424 | NIP: 778-010-81-58 | REGON: 301326504

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Apartamenty Silver Point to doskonała propozycja dla osób, które wybierają się do Poznania na kilka dni. Stanowią one doskonała bazę wypadową dla turystów, ale także rewelacyjne miejsce do odpoczynku dla klientów przyjeżdżających do miasta w celach biznesowych. Mieszczą się one w bliskiej odległości od dużych marketów, zróżnicowanych lokali gastronomicznych czy przystanków tramwajowych. Każdy apartament jest oryginalnie urządzony, wobec czego stanowi charyzmatyczne i fascynujące miejsce noclegowe.

Wyjątkowy apartament w Poznaniu

Klienci, którzy lubią styl i niepowtarzalność, z pewnością docenią taki apartament w Poznaniu. Do dyspozycji klientów są pełne klasy i charakteru pokoje, wyposażone w szereg dodatkowych sprzętów. W każdym znajduje się nowoczesna łazienka oraz aneks kuchenny z lodówką, zlewem oraz płyta grzewczą. Poza łóżkiem, w każdym apartamencie znalazły się także szafy oraz inne meble wypoczynkowe, które umożliwią wygodny pobyt gościom. Ze zdjęciami z lokalu oraz cennikiem można dokładnie zapoznać się na stronie internetowej firmy.

Oferta: http://apartament-nadoby.pl/

Więcej informacji

www.apartament-nadoby.pl

www.apartament-nadoby.pl

silver55vp.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii: